Podpořte nás

Podpořte naši činnost formou sponzorského daru. 

01. 07. 2019 Oslava narozenin býků, blíženců a raků

Oslava narozenin býků, blíženců a raků ♉️♊️♋️🥳

Více ve fotogalerii ZDE 

 

 

 

25. 06. 2019 Výlet do Františkových lázní

Minulý týden, když ještě slunko ☀️tolik nehřálo, jsme si vyjeli na výlet do Františkových lázní. Zde jsme si prošli celé lázeňské centrum, ochutnali zdejší léčivé prameny a nezapomněli jsme ani na malého Františka 🏦
Tímto ještě jednou děkujeme studentům oboru sociální činnost Gymnázia a střední odborné školy v Klášterci nad Ohří za doprovod imobilním klientům.

Více ve fotogalerii ZDE 

 

 

 

20. 06. 2019 Návštěva pivovaru

Dne 13. 6. jsme navštívili Chrám chmele a piva v Žatci. Zde jsme měli možnost zhlédnout nejen vnitřní expozice největšího chmelařského muzea na světě, bývalý sklad chmele s labyrintem chmelových žoků, erbovní síně, ale také tajuplnou pracovnu alchymisty. Na závěr samozřejmě proběhla i ochutnávka žateckého piva.
Tímto velmi děkujeme studentům oboru sociální činnost Gymnázia a střední odborné školy v Klášterci nad Ohří za doprovod a pomoc s imobilními klienty. Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří (oficiální fcb profil)

Více ve fotogalerii ZDE 

 

 

 

18. 06. 2019 Poděkování nadačnímu fondu Tesco

Městský ústav sociálních služeb DĚKUJE NADAČNÍMU FONDU TESCO za poskytnutí nadačního příspěvku na realizaci projektu DOMOV PLNÝ ZÁBAVY. Díky tomuto příspěvku jsme pořídili na naši zahradu nové ruské kuželky a pro aktivity v Domově širokou škálu aktivizačních pomůcek, které mohou využívat nejen naši senioři, ale také děti z mezigeneračního projektu při společném setkávání.>💝

Více ve fotogalerii ZDE